Silikónové hryzátko Tučniak, Smily Mia, ružové

  • Výrobca: Smily Mia
  • Kód produktu: 77428301
Dostupnosť: 1
10.90€
Ideálne na obdobie prerezávania prvých zúbkov. Hryzátka sú vyrobené z príjemného, mäkkého, bezpečného, bez ftalátov, BPA a PVC, potravinárskeho silikónu. Hryzátka boli navrhnuté v tvare mamičkiných pŕ...
Ideálne na obdobie prerezávania prvých zúbkov. Hryzátka sú vyrobené z príjemného, mäkkého, bezpečného, bez ftalátov, BPA a PVC, potravinárskeho silikónu. Hryzátka boli navrhnuté v tvare mamičkiných pŕs a bradaviek, vďaka čomu ich bábätko rýchlejšie prijíma. Dizajn hryzátok Penguin a Reindeer je veľmi podobný - dieťa ho namiesto držania hryzátka nasadí na rukoväť - toto riešenie je veľmi pohodlné, prispôsobené malým detským rúčkam, ktoré sa ešte len učia stabilne držať predmety. Spôsob držania hryzátka navyše zabraňuje jeho vypadnutiu z ruky dieťaťa. Hryzátko umiestnené na ruke je okrem pohodlia určené na posilnenie svalov a zlepšenie motorickej koordinácie detí so špeciálnymi potrebami (ako sú predčasne narodené deti alebo deti so svalovou slabosťou.

Hryzátko Penguin - má hladké vložky, ktoré jemne masírujú ďasná dieťaťa. Je ideálny pre prvú fázu prerezávania zúbkov, má upokojujúci účinok na dieťa.

1. akosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

© Babyzona.sk • NajReklama.sktvorba eshopov