Silikónové hryzátko Sob, Smily Mia, sivé

  • Výrobca: Smily Mia
  • Kód produktu: 77427901
Dostupnosť: 1
11.90€
Ideálne na obdobie prerezávania prvých zúbkov. Hryzátka sú vyrobené z príjemného, mäkkého, bezpečného, bez ftalátov, BPA a PVC, potravinárskeho silikónu. Hryzátka boli navrhnuté v tvare mamičkiných pŕ...
Ideálne na obdobie prerezávania prvých zúbkov. Hryzátka sú vyrobené z príjemného, mäkkého, bezpečného, bez ftalátov, BPA a PVC, potravinárskeho silikónu. Hryzátka boli navrhnuté v tvare mamičkiných pŕs a bradaviek, vďaka čomu ich bábätko rýchlejšie prijíma. Dizajn hryzátok Penguin a Reindeer je veľmi podobný - dieťa ho namiesto držania hryzátka nasadí na rukoväť - toto riešenie je veľmi pohodlné, prispôsobené malým detským rúčkam, ktoré sa ešte len učia stabilne držať predmety. Spôsob držania hryzátka navyše zabraňuje jeho vypadnutiu z ruky dieťaťa. Hryzátko umiestnené na ruke je okrem pohodlia určené na posilnenie svalov a zlepšenie motorickej koordinácie detí so špeciálnymi potrebami (ako sú predčasne narodené deti alebo deti so svalovou slabosťou.

Sobie hryzátko - ideálne pre druhú fázu prerezávania zúbkov, kedy zosilní bolesť spôsobená prerezávaním zubov. Na rozdiel od tučniaka má sobie hryzátko rôzne textúry, ktoré stimulujú detské ďasná a tíšia bolesť pri prerezávaní zúbkov.
1. akosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

© Babyzona.sk • NajReklama.sktvorba eshopov