Gélové prsné obklady vankúšiky, 2 ks v bal., Akuku

  • Výrobca: akuku
  • Kód produktu: 46304401
Dostupnosť: 5
10.90€
Gélové obklady Akuku sú inovatívny produkt, vytvorený s ohľadom na prospech žien počas dojčenia. Sú vyrobené z netoxického materiálu, sú úplne bez latexu, olova a bisfenolu, vďaka čomu sú bezpečné pre...
Gélové obklady Akuku sú inovatívny produkt, vytvorený s ohľadom na prospech žien počas dojčenia. Sú vyrobené z netoxického materiálu, sú úplne bez latexu, olova a bisfenolu, vďaka čomu sú bezpečné pre vaše telo a zdravie. Ponúkajú všestranné použitie, za studena aj za tepla, aby vyhovovali rôznym potrebám kŕmenia a starostlivosti o prsia.

Gélové obklady sú potiahnuté mäkkou a jemnou tkaninou, ktorá zaisťuje maximálne pohodlie a minimalizuje riziko podráždenia. Dostupnosť dvoch spôsobov použitia z nich robí nenahraditeľné nástroje pre dojčiace matky.

Použitie za tepla: Gélové obklady pomáhajú odblokovať upchaté mliekovody a poskytujú úľavu v prípade mastitídy alebo opuchnutých, preplnených pŕs. Môžete ich použiť bezprostredne pred kŕmením, čo uľahčuje tok mlieka, alebo pri odsávaní mlieka, skrátiť dobu procesu stimuláciou rýchlejšieho toku mlieka.

Spôsob prípravy: Ak chcete pripraviť teplý obklad, vložte ho na tanier do mikrovlnnej rúry. Upravte dobu ohrevu v závislosti od výkonu zariadenia: 700 W - 16 sekúnd, 1 000 W - 13 sekúnd, 1 250 W - 11 sekúnd. Zahrievajte každý obklad zvlášť. Po zahriatí skontrolujte teplotu av prípade potreby znovu zahrejte na 5 sekúnd. Potom priložte obklad na kožu stranou pokrytou látkou.

Aplikácia za studena: Ak potrebujete úľavu boľavým a opuchnutým prsiam spôsobeným mastitídou alebo pretečením, studené gélové obklady sú dokonalým riešením. Aby ste zabránili ich pohybu, môžete ich umiestniť do podprsenky.

Spôsob prípravy: Obklady dajte aspoň na 2 hodiny do mrazničky a potom ich priložte na pokožku stranou pokrytou látkou.

Varovanie:

Výrobok je určený iba na vonkajšie použitie.
Nepoužívajte na iné účely, než sú vyššie uvedené.
Používajte maximálne 20 minút.
Umyte jemným mydlom alebo saponátom.
Na obklady neklaďte ťažké predmety.
Nepoužívajte u detí.
Priemer zavinovačky je 17 cm.

Pamätajte, že gélové obklady z akuku by sa nemali zahrievať dlhšie, než odporúča výrobca. Nesprávne zahrievanie môže poškodiť výrobok a predstavovať riziko pre vaše telo. Pred použitím vždy skontrolujte teplotu obkladov av prípade silnej pretrvávajúcej bolesti sa poraďte s lekárom. Neprepichujte, neprehĺtajte obsah obkladov a nezaspávajte s nimi. Je to spoľahlivá pomôcka každej mamičky, ktorá jej zaistí pohodlie a zdravie pri dojčení.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

© Babyzona.sk • NajReklama.sktvorba eshopov