Drevená velká kefa s pevným prírodným vlasom, prírodná

  • Výrobca: BocioLand
  • Kód produktu: 89239001
Dostupnosť: 1
12.90€
Nahraďte chemickú kozmetiku a drahé kúpeľné procedúry jednou unikátnou kefou! Vyrobené zo 100% rastlín – väzba z bukového dreva, kaktusové štetiny z agáve a bavlnený náramok, je úplne prirodzeným zari...
Nahraďte chemickú kozmetiku a drahé kúpeľné procedúry jednou unikátnou kefou! Vyrobené zo 100% rastlín – väzba z bukového dreva, kaktusové štetiny z agáve a bavlnený náramok, je úplne prirodzeným zariadením pre domácu starostlivosť o telo. Pravidelné kefovanie zaisťuje pružnosť pokožky, stimuluje imunitný systém a zlepšuje pohodu.

Náš metabolizmus sa časom spomaľuje. V končatinách dochádza k opuchom, stagnácii vody alebo tiaži. To je dôsledok zlej práce lymfatického systému. Kefovanie pomáha odstrániť tieto neduhy.

Tvrdá kefa je skvelá aj na celulitídu, zarastené chĺpky alebo hrubé predlaktia, zadok alebo lakte. Spočiatku sa masáž môže zdať bolestivá, čo je normálne. Koža si na to musí zvyknúť.

Tradícia suchého kefovania siaha až do ajurvédskej medicíny. Účelom masáže, okrem odstránenia odumretých kožných buniek, je zbavenie sa usadenín toxínov. Masáž taktiež pomáha uvoľniť napätie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

© Babyzona.sk • NajReklama.sktvorba eshopov