BabyOno Elektronický ohrievač a sterilizátor HONEY NATURAL, biely

  • Výrobca: BabyOno
  • Kód produktu: 95382401
Dostupnosť: 2
54.90€
Digitálny ohrievač fliaš 2v1 so sterilizátorom Baby Ono. Elektronický ohrievač BabyOno Honey Natural je praktický pomocník každej mamičky. Zvláda hneď niekoľko funkcií. Ohrieva, rozmrazuje, sterili...
Digitálny ohrievač fliaš 2v1 so sterilizátorom Baby Ono.

Elektronický ohrievač BabyOno Honey Natural je praktický pomocník každej mamičky. Zvláda hneď niekoľko funkcií. Ohrieva, rozmrazuje, sterilizuje a má štyri základné programy. Navyše má v sebe zabudované dva špeciálne programy. Prvý z nich zariadenie chráni pred prehriatím - prístroj sa automaticky vypne, akonáhle sa odparí voda. Druhý zaisťuje režim udržania teploty po ohreve. Ohrievač taktiež disponuje prehľadným displejom, čo zaručí jednoduché ovládanie. K tomu všetkému sa ohrievač BabyOno Honey Natural vďaka svojim rozmerom pohodlne zmestí do cestovnej tašky, takže si ho môžete vziať všade so sebou.
Elektronický ohrievač BabyOno Honey Natural má 4 základné programy. Rozmrazovací, ohrievací, zahrievací a sterilizačný.
1. Rozmrazovací program je primárne určený na rozmrazovanie materského mlieka, ktoré bolo uložené v mrazničke. Pomaly zvyšuje teplotu tak, aby sa nenarušili vlastnosti mlieka. Pracovný čas tohto programu je 35 minút. Predvolený rozsah teplôt je 40 °C. Regulačný rozsah 37 – 44 °C.
2. Ohrievanie mlieka. Program je vyhradený pre prírodné mlieko. Pracovný čas je 12 minút. Predvolený rozsah teplôt je 40 °C. Regulačný rozsah 37 – 44 °C.

3. Zahrievanie pohára s jedlom. Program vhodný napríklad pre kaše. Pracovný čas je 12 minút. Predvolený rozsah teplôt je 70 °C. Regulačný rozsah 70 – 90 °C.

4. Sterilizácia. Tá je určená na parenie riadu (fľaše, tégliky, nádoby, príslušenstvo) pre vytvorenie vhodnej ochrannej bariéry. Pracovný čas sú 2 minúty a teplota stúpne na 100 °C.
Rozmery: 13 × 13 × 15 cm


Vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov. Miska je vyrobená z polypropylénu (bez BPA).


Vlastnosti: Automatické vypnutie, Digitálne, Funkcia rozmrazovania, Viac stupňov ohrevu, S displejom, Veľmi jednoduché použitie, Funkcia udržiavania teploty.


1. Akosť

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

© Babyzona.sk • NajReklama.sktvorba eshopov