BabyOno Edukačná vzdelávacia hračka Safari train, modrá

  • Výrobca: BabyOno
  • Kód produktu: 78555201
Dostupnosť: 6
35.90€
Edukačná a vzdelávacia hračka.Zmyslom kolekcie je podnietiť detskú zvedavosť a povzbudiť ho k aktivite a učeniu sa novým zručnostiam prostredníctvom hry.Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu príje...
Edukačná a vzdelávacia hračka.Zmyslom kolekcie je podnietiť detskú zvedavosť a povzbudiť ho k aktivite a učeniu sa novým zručnostiam prostredníctvom hry.
Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu príjemného na dotyk. Vďaka interaktívnym prvkom si vaše dieťa rozvinie hmat, sluch a zrak.
Hračka podporuje manuálny vývoj dieťaťa tým, že ich povzbudzuje k uchopeniu a budovaniu nových štruktúr. Dieťa môže ľahko prenášať hračky z rukoväte na rukoväť, precvičuje úchop ručičky.
Hračka sa skladá z niekoľkých častí, ktoré je možné spojiť suchým zipsom. Vďaka tomu dieťa stimuluje svoj mozog a rozvíja kognitívne schopnosti.
Mäkké silikónové hryzátko, ktoré je súčasťou hračky, upokojuje podráždené ďasná pri prerezávaní zúbkov.
Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu príjemného na dotyk. Vďaka interaktívnym prvkom si vaše dieťa rozvinie hmat, sluch a zrak.
Podporuje manuálny vývoj dieťaťa tým, že ich povzbudzuje k uchopeniu a budovaniu nových štruktúr. Dieťa môže ľahko prenášať hračky z rukoväte na rukoväť, precvičuje úchop ručičky.

Rozmer balenia: 41 x 18 x 12 cm.

Vhodné pre deti 0 m+.

1. akosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

© Babyzona.sk • NajReklama.sktvorba eshopov